W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Hobs mbledh grupin e Dom dhe Brajan për të mposhtur një organizator shumë të fuqishëm të garave me makina në 12 shtete. Pagesa? Liri për të gjithë grupin.

 

________________________________________________________________

Kategoria: Aksion | Krim | Thriller imdb_logo

Cilësia: HD 720p

Versioni: Normal

IMBD: 7.3

Regjisori: Justin Lin

Autori: Chris Morgan

Aktorët:  Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson

 

Shiko: Uploadc(HD) Putlocker | Vidto(Mobile)